Gevey SIM Supreme pro Iphone 4

Gevey SIM Supreme pro Iphone 4
  • Značka: Gevey
  • Kód zboží: GEVEY

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

SIM karta odemyká iPhone 4 blokovaný na operátora bez nutnosti Jailbreaku a softwarového odemčení.Pomocí karty lze zpřístupnit veškeré funkce sítě jiného operátora včetně 3G. Součástí balení je šuplík pro SIM kartu. S touto verzí Turbo Sim karty GEVEY není třeba provádět odblokovací proces - odblok se provádí automaticky. Formát karty Micro-SIM (není pro Iphone 4S a novější).

SIM karta umí odemknout iPhone 4 iOS: 4.0, 4.1, 4.2.1, 4.3 , 4.3.1, 4.3.3, 4.3.5 a iOS 5. Baseband 1.59, 2.10, 3.10.1, 4.10, 4.10.1

Důležité upozornění: pro bezproblémové odemčení telefonu nesmí být SIM karta zabezpečena PIN kódem!

Návod:

1. Vypněte telefon. Připravte si šuplík s GEVEY kartou a napůl ho vsuňte do telefonu.

2. Zapněte telefon. Bude hlásit “No Sim card installed” (SIM karta nenalezena), přejeďte prstem po “Slide to unlock” a ve stejný čas vsuňte celý šuplík s GEVEY kartou do telefonu.

3. Počkejte na vyskočení hlášky “Accepting use GEVEY product and pls visit www.GEVEY-3G.com”, klepněte na “Accept”, počkejte 15 sekund a zavolejte tísňové volání “112”, po dvou vteřinách ho vypněte.

4. Nyní běžte do “Settings” (Nastavení) a aktivujte Airplane mode (Mód letadlo). Vyskočí hláška “Sim card activation failed” (Aktivace SIM karty selhala), ignorujte ji. Po chvíli displej zobrazí “No sim card installed” (SIM karta nenalezena), opět hlášku ignorujte a deaktivujte Airplane mode.

5. Počkejte 10-12 sekund, dokud nenaskočí signál.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz